Strona głównaNasze Usługi

CO OFERUJEMY?Co zyskujesz nawiązując z nami współpracę?

SERWIS
W ramach wykonanej usługi oferujemy szybką pomoc i wsparcie w przypadku zaistniałej awarii.
POMOC W PRZYPADKU AWARII
Współpracując z nami otrzymujesz u nas możliwość skorzystania z usług na wypadek awarii.
DOŚWIADCZONY PERSONEL
Pracują u nas specjaliści z długoletnim stażem w zawodzie. Każdy z naszych pracowników to indywidualny fachowiec prowadzący firmę min. 20 lat. Nasi fachowcy doradzą i podpowiedzą jakie kroki należy poczynić i na co zwrócić uwagę przy planowaniu remontu.
GWARANCJA
Na wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji rękojmi.

PRACE WEWNĘTRZNE - REMONTOWE I WYKOŃCZENIOWE

SZPACHLOWANIE
Szpachlowanie ścian i przygotowanie ich pod malowanie. Wykonujemy prace wykończeniowe w zakresie wygładzania ścian i uzupełniania ubytków niezbędnych do wykonania usługi malowania,
MALOWANIE
Malowanie ścian pomieszczeń wraz z podkładem
MONTAŻ PANELI PODŁOGOWYCH
Zajmujemy się montażem paneli podłogowych.
GLAZURNICTWO
Wykonujemy układanie glazury, terakoty i gresu.
ZABUDOWY Z KARTON GIPSU
Wykonujemy zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, które dają nam wiele możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Między innymi ścianki działowe oraz sufity podwieszane.
WYBURZENIA
Wykonujemy drobne prace wyburzeniowe.

Prace wykonywane na zewnątrz budynkuPRACE ZEWNĘTRZNE

ELEWAJCE
Wykonujemy prace zewnętrzne elewacyjne
OCIEPLENIA
Wykonujemy prace zewnętrzne polegające na ociepleniu ścian budynków.
RENOWACJE
Wykonujemy prace zewnętrzne renowacyjne.

Prace hydrauliczne oraz prace związane z instalacją centralnego ogrzewaniaPRACE HYDRAULICZNE

OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Niskotemperaturowe ogrzewanie płaszczyznowe instalowane w podłodze i zasilane wodą grzejną. Podłoga jest tu jednocześnie grzejnikiem. Jeśli ogrzewanie podłogowe tylko uzupełnia pracę innych grzejników - uzyskuje się wtedy efekt ciepłej podłogi.
INSTALACJE CENTRALNEGO OGRZEWANIA
Kotłownie gazowe i olejowe, kotłownie na paliwa stałe, kominki z płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe i mieszane, montaż i wymiana grzejników, tradycyjne instalacje centralnego ogrzewania.
INSTALACJE WODNE
Przyłącza wodne, wewnętrzne instalacje wodne, przebudowa istniejących instalacji, montaż zmiękczaczy wodnych, montaż i wymiana wodomierzy, montaż i wymiana armatury sanitarnej - baterie - wanny i inne.
POMPY CIEPŁA
Odnawialne źródło energii, które czerpie źródło energii z otoczenia i przenosi je do budynku. Pompy ciepła są najbardziej opłacalną metodą ogrzewania elektrycznego o najniższych kosztach utrzymania. Taka forma ogrzewania polecana jest w szczególności osobom, które nie mogą skorzystać z innych źródeł ciepła. Na zamontowane przez nas pompy ciepła udzielamy gwarancji.
INSTALACJE SOLARNE
Panele solarne służą głównie do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Mogą być stosowane w każdym rodzaju budynków, dzięki czemu wszyscy nasi klienci mają szansę znacznie zmniejszyć swoje koszty eksploatacji. Na ten moment jest to najtańszy sposób na podgrzewanie wody w porównaniu z innymi źródłami wytwarzania ciepła, który dzięki energii promieniowania słonecznego może zdecydowanie ułatwić Państwa życie.
MONTAŻ WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK
Wykonujemy montaż geberiitu, toalety, umywalki, kabiny prysznicowej wraz z przyłączem.